Ponad 1000 napisanych artykułów!

Zajmuję się pisaniem artykułów na zlecone tematy, przeznaczonych zarówno na strony internetowe, jak i do prasy. Na swoim koncie mam ponad 1000 napisanych artykułów, współpracę z serwisami internetowymi, drukowanymi magazynami, oraz blogami. Piszę zarówno teksty SEO poprawiające pozycję w wyszukiwarce, rozbudowane artykuły na zlecony temat w każdym formacie, oraz przeprowadzę wywiad.

 

Artykuły SEO

Artykuł SEO, czyli pozycjonujący się w wyszukiwarkach internetowych, to wg obecnych standardów treść, która odpowiada na potrzeby i zapytania użytkownika – twojego potencjalnego klienta lub czytelnika bloga. Im bardziej precyzyjnie odpowiada na problemy, tym bardziej działa na korzyść całej Twojej strony internetowej lub serwisu. Jak tworzyć treść atrakcyjną dla czytelników, tak aby chcieli przeglądać Twoją stronę jak najdłużej? Które słowa kluczowe należy dobrać, aby ominąć konkurencję? Jakie formaty artykułów zastosować do profilu Twojej działalności? Nie tylko podpowiem jak tworzyć dobre artykuły SEO, ale również stworzę je dla Twojej strony. Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat? Sprawdź ten artykuł na blogu →

Zamów teraz Artykuł SEO

Artykuł SEO Standard
50 zł
max. 3500 znaków
max. 5 słów kluczowych
brak grafiki
język potoczny/zwyczajowy
 
 
 
Artykuł SEO Pro
100 zł
max. 5000 znaków
do 10 słów kluczowych
grafika ilustrująca
do 2 grafik pomocniczych
język profesjonalny
 
 
Artykuł SEO Expert
250 zł
max. 10000 znaków
do 15 słów kluczowych
grafika ilustrująca
do 5 grafik pomocniczych
wykresy lub infografiki
cytaty ekspertów
język ekspercki

Poszukujesz innych rozwiązań? Porozmawiajmy o tym!

 

Artykuł prasowy

Prasa i media ciągle prześcigają się w robieniu contentu, który będzie atrakcyjny i interesujący dla użytkownika. Chodzi o zasięgi, interakcje, przykuwanie uwagi, virale, które żyją swoim życiem. Jeśli chcesz trafić do użytkowników, którzy oczekują od Ciebie czegoś więcej niż publikowanie ładnych obrazków, memów, i clickbait’owych para artykułów, to znaczy, że możemy się dogadać. Masz pomysł na ciekawy, rozbudowany reportaż, wywiad lub chcesz zlecić recenzję? Zacznijmy współpracę! Nie masz pomysłu na artykuł? Zacznijmy ją tym bardziej!

Skontaktuj się i zleć artykuł prasowy →